Odbierz rabat -40% na pierwszy miesiąc obsługi księgowej

✅Wypełnij formularz i odwiedź nas w naszym biurze!

Uzupełnij formularz i odbierz zniżkę!  na przetwarzanie danych w celach marketingowych.* na przetwarzanie danych w celach kontaktu.* *- Pola obowiązkowe

  O firmie

  Jesteśmy biurem rachunkowym z Niepołomic dostarczającym usługi księgowe małym i średnim przedsiębiorcom. Nasza oferta księgowa polecana jest szczególnie jednoosobowym działalnościom gospodarczym w obsłudze których jesteśmy specjalistami. Księgowość, kadry czy podatki nie mają przed nami żadnych tajemnic!

  rozliczanie i analiza wyników księgowych

  Opinie

  gwiazdki oceniające biuro rachunkowe
  Szczerze polecam Biuro Rachunkowe Pani Lidii, pełny profesjonalizm i informacja. Duża wiedza fachowa i doradztwo, a przy tym bardzo miła obsługa i serdeczność. Gorąco polecam 😊
  ~ Anna G.
  gwiazdki oceniające biuro rachunkowe
  Bardzo, bardzo profesjonalne i rzetelne porady oraz rozliczenia na najwyższym poziomie, a przy tym bardzo serdeczna i miła atmosfera, super. Polecam!!
  ~ Maria M.

  Porozmawiajmy

  Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu! Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – Biuro Rachunkowe Lidia Gądek, ul. 3 Maja 1, 32-005 Niepołomice, w zakresie: imię i nazwisko, adres email lub telefon, w celach sprzedaży produktów i usług Biura Rachunkowego Lidia Gądek oraz w celu przesłania do mnie informacji zwrotnej i nawiązania ze mną kontaktu przez Biuro Rachunkowe Lidia Gądek.

  Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO Biura Rachunkowego Lidia Gądek, poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej lg.biuro@wp.pl lub na piśmie, na adres Biura Rachunkowego Lidia Gądek, ul. 3 Maja 1, 32-005 Niepołomice, oświadczenia zawierającego stosowne żądanie co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO Biura Rachunkowego Lidia Gądek; mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z nie otrzymywaniem informacji dotyczących sprzedaży produktów i usług Biura Rachunkowego Lidia Gądek, a także z otrzymaniem informacji zwrotnej i nawiązaniem ze mną kontaktu przez Biuro Rachunkowe Lidia Gądek.

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – Biuro Rachunkowe Lidia Gądek, ul. 3 Maja 1, 32-005 Niepołomice, w zakresie: imię i nazwisko, adres email lub telefon, w celach marketingowych, przez Biuro Rachunkowe Lidia Gądek.

  Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO Biura Rachunkowego Lidia Gądek, poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej lg.biuro@wp.pl lub na piśmie, na adres Biuro Rachunkowe Lidia Gądek, ul. 3 Maja 1, 32-005 Niepołomice, oświadczenia zawierającego stosowne żądanie co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO Biura Rachunkowego Lidia Gądek; mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z nie otrzymywaniem informacji handlowych od Biura Rachunkowego Lidia Gądek.